oferta - art-stick, fotografia ślubna stęszew, fotograf stęszew, wideofilmowanie stęszew, fotografia ślubna,wideofilmowenie ,poznań, wielkopolska

Przejdź do treści

Menu główne:

Wideo filmowanie

Stałym elementem wszelkich wyjątkowych okoliczności, jak choćby ślub czy chrzest, są setki zdjęć wykonywanych przez profesjonalnego fotografa oraz przez zaproszonych gości. Jest jednak jeszcze jeden element pomagający uwiecznić wyjątkowe chwile, o którym czasem zapominamy, a jednocześnie którego braku będziemy pewnie kiedyś bardzo żałować. Tym elementem jest nagranie z waszego wyjątkowego dnia sprawiające, że znacznie łatwiej będzie kiedyś przywołać zarówno wydarzenia, jak i emocje, które towarzyszyły nam wtedy. O czym zatem warto pamiętać, wybierając usługi wideofilmowania i dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Profesjonalny sprzęt

Podobnie jak w przypadku fotografii, tu również ważniejszy jest kunszt osoby stojącej za obiektywem niż jakość sprzętu. Jednak jeśli chodzi o wideofilmowanie, trzeba sobie radzić ze znacznie bardziej dynamicznymi sytuacjami, w których niedostatki sprzętowe mogłyby wpływać na jakość dokonanego nagrania. Dlatego też stale rozbudowujemy naszą bazę sprzętową, by móc bez przeszkód zrealizować każdą ustaloną między nami wizję nagrania.

Doświadczenie i pozwolenia

Już na pierwszy rzut oka widać ogromną różnicę, jeśli chodzi o jakość materiału nagranego przez amatora i przez profesjonalistę. Dlatego też choć nawet obecne smartfony potrafią czasem nagrać całkiem dobrej jakości film, to kluczowe jest to, by osoba nagrywająca wiedziała co robi. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać perfekcyjne nagrania niezależnie od wnętrza, dostępnego tam oświetlenia i wielu innych czynników, które u innych mogłyby oznaczać brak możliwości nagrywania, a u nas oznaczają możliwość podkreślenia wyjątkowości dnia. Wbrew pozorom, nie bez znaczenia jest też znajomość obowiązującego prawa i zwyczajów. Lepiej bowiem unikać sytuacji, w których na przykład nie jest możliwe wykonanie zdjęć w wymarzonym miejscu, gdyż nie uzyskało się wcześniej niezbędnych pozwoleń, lub ksiądz nie chce wpuścić człowieka z kamerą do kościoła ze względu na brak ukończonych kursów. O tym wszystkim myślimy już my, więc nasi Klienci nie muszą się tym stresować.

Czego oczekiwać od efektu końcowego?

Dzisiaj klienci oczekują od materiału wideo nie tylko prostego montażu kilku ujęć. Nagrania z kamer sportowych, wykorzystywanie jednocześnie materiałów z kilku kamer, kamery na dronach - to wszystko są rzeczy, które wykorzystujemy w naszej pracy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować państwu bardzo szeroki zakres, jeśli chodzi o efekt końcowy. Zapraszamy zatem do obejrzenia próbek naszych innych nagrań i wspólnego ustalenia jak będzie wyglądał nasz materiał.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego